+48 791 988 363
biuro@e-alexis.pl

Dlaczego manicure hybrydowy?

Obecnie zadbane dłonie i starannie pomalowane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Idealnie uzupełniają stylizację, a ponadto wpływają na nasze dobre samopoczucie. Manicure hybrydowy to sposób na utrzymanie pięknych paznokci bez odprysków nawet do trzech tygodni.

Lakiery do manicure hybrydowego łączą w sobie cechy klasycznego lakieru i żelu, utwardzanego pod wpływem światła UV/LED. To połączenie to sekret trwałości i odporności metody. Wybierając manicure hybrydowy nie musisz już dłużej martwić się czy warstwa nałożonego lakieru już wyschła, czy to odpowiedni moment by nałożyć drugą albo czy rano Twój lakier zostawi ślad na poduszce. Po utwardzeniu lakieru, paznokcie są suche i gotowe. Dzięki temu możesz zaoszczędzić swój czas.

Dodatkową zaletą lakierów hybrydowych są ich czarujące kolory oraz nieograniczone możliwości ich łączenia. Palety zawierają intensywne, standardowe odcienie jak i spokojne, pastelowe barwy. Na co dzień czy na wielkie wyjście: hybrydy sprawdzą się w każdej okazji.

Manicure hybrydowy to świetna metoda stylizacji paznokci dla wszystkich kobiet, które chcą uzyskać efektowne i trwałe paznokcie w krótkim czasie.